This job listing has expired and may no longer be relevant!
17 Geg 2018

Visa diena Olandijos Įmonė Ieško ELEKTROS SPINTŲ SURINKĖJŲ

etbc Anywhere

Job Description

Darbo pobūdis
Olandijos įmonė šiuo metu ieško patyrusių elektros spintų montuotojų/surinkėjų kurie nori dirbti Olandijoje. Kandidatai turi gebėti pagal duotus brėžinius savarankiškai surinkti valdymo bei automatikos spintas.
Reikalavimai
– Turėti 2-3 metų patirtį dirbant panašaus pobūdžio darbą.
– Pagal duotus brėžinius gebėti sumontuoti spintos vidaus komponentus, išvedžioti elektros laidus.
– Mokėti komunikuoti Anglų arba Vokiečių kalba.
Mes jums siūlome
– Tiesioginį kontraktą su Olandijos įmone be jokių įdarbinimo mokesčių.
– 1.900 – 2.000 EUR atlyginimą per mėnesį (atskaičius mokesčius).
– Viršvalandžiai apmokami pagal Olandijos įstatymus.
– Darbdavys suteikia nemokama apgyvendinimą darbo metu Olandijoje.
– Jeigu norite kandidatuoti į siūlomą poziciją, siūskite savo CV su antrašte „Elektros Spintų Surinkėjas Olandijoje“ adresu cv@personeta.lt . Taip pat galite užpildyti registracijos anketą mūsų puslapyje www.personeta.lt .
– Tel. pasiteiravimui +370-663-63567

Job Categories: Darbas užsienyje. Job Types: Visa diena.

556 total views, 1 today