This job listing has expired and may no longer be relevant!
22 Rgs 2016

Visa diena KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (-Ė) NORVEGŲ ARBA ŠVEDŲ KALBA

Runway Kaunas, UAB – Posted by Runway Anywhere

Job Description

KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (-Ė) NORVEGŲ ARBA ŠVEDŲ KALBA
Darbo aprašymas:
Įeinančių skambučių priėmimas Norvegų/Švedų kalbomis;
Runway klientų atstovavimas, suteikiant reikalingą informaciją;
Darbas su klientų kelionių bilietais, naudojant specialias programas;
Bendrų komandos veiklos tikslų siekimas.

Reikalavimai:
Geros Norvegų arba Švedų kalbos žinios; taip pat gera Anglų kalba;
Aukštasis išsilavinimas (gali būti studentas);
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Orientacija į kliento poreikius;
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Gebėjimas valdyti stresines situacijas.

Mes siūlome:
Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
Mokymus, susijusius su darbu, profesinio tobulėjimo galimybes;
Prie atlyginimo priklausančius priedus, atsižvelgiant į darbo rezultatus;
Sveikatos draudimą, kompensuojamas sporto klubų paslaugas.

Pradžia (data): pagal susitarimą
Reikalingas išsilavinimas Aukštesnysis išsilavinimas
Reikalingos kalbų žinios Anglų, Norvegų, Švedų
Reikalinga darbo patirtis 0-2 metai
Darbo laikas Pusė darbo dienos, Visa darbo diena
Pradžia (data) Derybų klausimas
Vietovė Kaunas
Pozicija Klientų aptarnavimo atstovas
Kontaktinė informacija:
Kontaktinis asmuo Dainora
Adresas: Savanorių pr. 109, LT- LT-44208, Kaunas
Informacija telefonu: +37037208203

How to Apply

cv.lithuania@runwaybpo.com

Job Categories: Paslaugos. Job Types: Visa diena.

2271 total views, 21 today

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *